
LED панель кругла VIDEX PBR600 48W 3000-4000-6000K 230V
1 991 ₴
- В наявності
- Код: VL-PBR600-48CW
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Світлодіодна панель кругла VIDEX PBR600 48W 3000-4000-6000K 230V призначена для освітлення офісних приміщень, торгових площ, класних кімнат, холу готелів, кафе, ресторанах, громадських установ та інших приміщень. Може використовуватися практично у будь-якому інтер’єрі гармонійно доповнюючи його, виглядає стильно та сучасно, але при цьому і вписується в класичний стиль і не займає багато місця. Встановлення та монтаж здійснюється накладним способом. Можна монтувати на стелю та стіни. Основною перевагою її є універсальність температури освітлення - 3000К, 4000К або 6000К, це доволяє обирати її під різні варіанти використання так як температуру світла можна встановлювати від теплого до денного.
Панель має світловіддачу - 120Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5760Лм. Джерелом світла слугують потужні світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Головною особливістю цієї моделі є можливість перемикати колір температури світла - 3000К/ 4000К/ 6000К. Її можна регулювати на задній частині корпусу, пересуваючи пермикач у відповідне положення. Кут розсіювання світла - 160°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Одне рішення для багатьох задач!
Під час роботи панелі відсутнє мерехтіння світла, що зменшує навантаження на зір, а також відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. Стійка до великої кількості вмикань та вимикань (25 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Драйвер вбудовано до панелі тому при підключенні до мережі забезпечить стабільну роботу. Робоча напруга 220-240В. Може використовуватися як за низьких, так і за високих температур. Використання панелі допускається тільки з драйвером, який входить в комплект. Не допускається використання декількох панелей з одним драйвером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вага | 1.98кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Енергоефективність | 120 Lm/W |
| Категорія | Панелі |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6000K |
| Кут розсіювання | 160° |
| Кількість в упаковці: | 1шт |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Максимальна сила струму | 250mA |
| Матеріали | Метал-акрил |
| Напруження | AC 220-240 V В |
| Потужність: | 48 W |
| Пікова сила світла | 1109 кд |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 45 °C |
| Розміри | 595mm x 595mm x 37.8mm |
| Світлова швидкість | 5760 Lm |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | Круг |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246489584 |
| Штрихкод | 4820246489584 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 1 991 ₴







