
Зарядний пристрій для VIDEX VCH-N402
550 ₴
- В наявності
- Код: VCH-N402
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Зарядний пристрій для нікель-кадмієвих і нікель-метал-метал гідридних акумуляторів VIDEX VCH-N402 призначений для багаторазового заряджання акумуляторних елементів живлення. Зарядний пристрій обладнаний двома парними каналами, чотирма відсіками для акумуляторів AAA, АА і двома роз'ємами для акумуляторів типу крона. Кожен канал дає змогу зарядити дві акумуляторні батареї однакового типорозміру з однаковою ємністю у двох відповідних відсіках. Встановлений струм заряду 30 мА для кожного відсіку. Пристрій має функцію автоматичного завершення заряду.
Корпус обладнаний LED-індикацією заряду. Вихід: DC 2.96V 300mA на 2 або 4 відсіки; DC 9V 30mА на 1 или 2 отсека. Додатковою перевагою зарядного пристрою є компактні його розміри.
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
Зарядний пристрій має роз'єм живлення USB-С. Використовуючи кабель, що постачається із зарядним пристроєм, під'єднайте його до сумісного адаптера або порту USB з параметрами, які мають відповідати напруги 5 В, 1 А. Після двох секундної паузи зарядний пристрій перемкнеться в стан заряду. Світлові LED-індикатори на корпусі почнуть блимати. Після завершення заряду індикатор безперервно світитиметься.
Час, необхідний для повного заряджання акумулятора, залежить від його ємності. Пристрій рекомендується для заряджання акумуляторів ємністю до 3000 мА·год.
Після повного заряду акумулятора індикатор почне безперервно світитися до моменту вилучення акумуляторів із пристрою. Після закінчення заряду вимкніть зарядний пристрій. Вийміть акумулятори із зарядного пристрою.
УВАГА! Блок живлення до комплекту не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрихкод | 4820246487436 |
| Розміри | 75mm x 68mm x 25mm |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Вхід | USB DC 5V/1A |
| Вихід | DC 2.96V 300mA x2 / 300mA x4, DC 9V 30mА х1 / 30mА х2 |
| Сумісно з акумуляторами | Ni-MH/Cd: АА, ААА, 9V |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Категорія | Зарядні пристрої |
| Кількість в упаковці: | 1шт |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Вага | 58г |
| Штрих-код | 4820246487436 |
| Мoдель | N402 |
- Ціна: 550 ₴

