
Повербанк із бездротовою зарядкою 10000mAh VIDEX VPB-W102 PD20W Grey
1 399 ₴
- В наявності
- Код: VPB-W102-G
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Повербанк VIDEX VPB-W102 з бездротовою зарядкою потужністю 15 W має місткість 10000 mAh (38.5Wh).Підтримує протокол швидкого заряджання Power Delivery (PD) і має максимальну вихідну потужність 20W. Цей акумулятор обладнаний літієво-полімерною батареєю 3.85V, , що дає змогу заряджати сучасні ґаджети, як-от: смартфони, планшети, смарт-годинники, навушники тощо. Повербанк має бездротове заряджання максимальною потужністю 15W і сумісний для ґаджетів, що підтримують меншу потужність для заряджання: 10W, 7.5W, 5W. Підтримує MagSafe для Apple. Зона бездротової зарядки розташована на задній частині корпусу та виділена спеціальним магнітним кільцем для простої та надійної фіксації телефона під час заряджання та також має окреме місце для заряджання смарт-годинника. На корпусі повербанка є білий індикатор, який у разі одноразового натискання кнопки живлення показуватиме рівень заряду батареї. Про активність бездротового заряджання свідчить синій індикатор.
Корпус виготовлений із надійного та міцного пластику з soft-touch покриттям, що робить його не тільки приємним на дотик під час використання, але й забезпечує кращий контакт із пристроєм під час використання, адже телефон не так ковзає. До комплекту повербанка входить двосторонній кабель USB-C і документація.
ОБЩИЕ ПАРАМЕТРЫ:
1. Модель: W102
2. Артикул: VPB-W102-G
3. Ємність: 10000mAh
4. Колір: Сірий
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вхід USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W);
- вихід USB-C: 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W);
- Бездротова зарядка: 15W, 10W, 7.5W, 5W. Потужність заряджання для Apple Watch становить 3W;
- Загальна потужність: 5V/3А.
ІННОВАЦІОННІ ФУНКЦІЇ:
1) Підтримка сучасних технологій швидкого заряджання як дротового, так і бездротового.
2) Компактний дизайн. Розміри становлять лише 103.5x67x19.5 мм, а вага — 188 г.
3) Можна брати в літак. Потужність дає змогу брати його із собою на борт у літак і не вимагає спеціальних роздільних здатностей.
Гарантійний термін — 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрихкод | 4820246487023 |
| Габаритні розміри | 104mm х 67mm х 20mm |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Потужність: | PD20W |
| Вхідна напруга: | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Вихідна напруга: | USB-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W); Бездротова зарядка: 15W, 10W, 7.5W, 5W |
| Матеріали | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Вага | 188г |
| Штрих-код | 4820246487023 |
| Місткість | 10000mAh |
| Тип роз'єму | USB-C, Бездротова |
- Ціна: 1 399 ₴










