
LED світильник ART IP65 квадратний VIDEX 30W 5000K Black
1 309 ₴
- В наявності
- Код: VL-BHFS-305B
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
LED світильник ART IP65 квадратний VIDEX 30W 5000K - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Його розміри становлять усього 320x320x50мм.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 75Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2250Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для освітлення низьких робочих приміщень, Для освітлення теплиць, Для освітлення високих робочих приміщень, Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Потужність | 30 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 1050 г |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Джерело світла | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрихкод | 4820246487382 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Енергоефективність | 75 Lm/W |
| Розміри | 320mm x 320mm x 50mm |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 31 00 |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Частота | 50/60 Hz |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Світлова швидкість | 2250 Lm |
| Потужність: | 30 W |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Максимальна сила струму | 150mA |
| Матеріали | АБС-полікарбонат |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Категорія | Вологозахищені світильники |
| Тип монтажа | Накладний |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Штрих-код | 4820246487382 |
- Ціна: 1 309 ₴









