
Розетка USB-A + USB-C PD20W чорний графіт VIDEX BINERA
1 004 ₴
- В наявності
- Код: VF-BNCHRUC20-BG
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка з USB портами VIDEX BINERA - це сучасна, стильна та досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- 1xUSB-A - DC 5В, 3А; 9В, 2А; 12В, 1.5А (QC 18W)
- 1xUSB-С - DC 5В, 3А; 9В, 2.22А; 12В, 1.67А (PD20W)
- USB-A та USB-C: 15W (Max) - загальна вихідна потужність при одночасному використанні обох портів.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки декількох мобільних пристроїв від USB портів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 4820246486422 |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Частота | 50/60 Hz |
| Модифікація | 1хUSB-A + 1xUSB-C |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20шт |
| Товщина кабелю | 0,2-2.5 мм |
| Пружка USB | USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A; USB-C: DC 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.67А. |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Серія | BINERA |
| Потужність: | PD20W |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід (монтажна частина), фосфориста бронза (матеріал контактів) |
| Категорія | Розетки |
| Особливості | USB + USB-C |
| Кількість в упаковці: | 20 шт. |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Сила тока | 16А |
| Заземлення | - |
| Кількість місць | 2 місця |
| Штрих-код | 4820246486422 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
| Тип | USB-розетка |
| Тип монтажа | Внутрішній |
| Кількість портів | 2 шт |
| Колір | Чорний |
| Тип портів | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴





