
LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-BLACK (VLE-ERC-RGB-72B)
4 699 ₴
- В наявності
- Код: VLE-ERC-RGB-72B
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вага | 1.8кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Категорія | Настінно-стельові світильники |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Код УКТЗЕД | 9405 11 90 90 |
| Колірна температура світла | 2700K-6000K |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Максимальна сила струму | 350mA |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Потужність: | 72 W |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Розміри | 450mm х 450mm х 80mm |
| Світлова швидкість | 4700 Lm |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Штрих-код | 5904405542231 |
| Штрихкод | 5904405542231 |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.92 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴






