
Блок живлення 48V 100W 2.08А IP20 Ardero LB48U вбудований в шину CAB1404
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 7952
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення 48V 100W 2.08А IP20 Ardero LB48U вбудований в шину CAB1404
Трансформатор (драйвер) Ardero LB48U ULTRA призначений для трекових світильників, забезпечуючи потужність 100 Вт та напругу 48 В. Цей блок живлення ідеально підходить для вбудовування в шину CAB1404, що робить його універсальним рішенням для різних систем освітлення.
Блок живлення Ardero LB48U гарантує стабільне живлення та надійну роботу трекових світильників, забезпечуючи їх необхідною напругою без перепадів. Корпус виготовлений з пластику, що робить пристрій легким та простим в установці.
Основні характеристики:
- Бренд: Ardero
- Напруга: ~230/ ~48 В
- Навантаження: 100 Вт
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Чорний
- Розмір: 489x25x25 мм
- Кількість в упаковці: 30
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від виробника та моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 180 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 4.17 А |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Навісний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 489 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне керування | Ні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Ступінь захисту | IP20 (Негерметичний) |
| Артикул | 80118 |
| Додатково | Захист від короткого замикання, захисту від перевантаження |
| Вихідний струм | 4,17А |
| Корпус | Блоки харчування у захисній шкурі, Вельтратонні блоки живлення |
| Серія | Feron LB |
| Потужність: | 200 W |
| Розмір ДхШХВ | 489х25х25 мм |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип товару | Блок живлення |
| Вхідна напруга: | 180-264V 50/60Hz |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кулер: | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴






