
Світлодіодна люстра Ardero AL6186ARD GATSBY 22W
4 574 ₴
- В наявності
- Код: 7923
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра Ardero AL6186ARD GATSBY 22W
Ardero AL6186ARD GATSBY 22W — нова модель декоративних світлодіодних світильників, що не потребує пульта управління. Цей світильник ідеально підходить для використання в будинках, квартирах, ресторанах, кафе та готелях.
Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6186ARD GATSBY:
- Дизайн: Геометричний дизайн надає інтер'єру сучасний та стильний вигляд.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі: Корпус світильника виготовлений з якісного металу, розсіювач — з міцного акрилу.
- Якісне світло: Коефіцієнт передачі кольору Ra⩾80 дозволяє бачити природний колір освітлених предметів.
- Рівномірне світіння: Світлодіоди рівномірно розташовані, що забезпечує однорідне світіння без темних зон.
- Економічність: Світлодіодний світильник економить до 85% електроенергії порівняно зі звичайними люстрами.
Основні характеристики:
- Бренд: Ardero
- Серія: GATSBY
- Потужність: 22 Вт
- Напруга: 230 В
- Тип світильника: Накладний
- Світловий потік: 1760 лм
- Колірна температура: 4000К
Загальні характеристики:
- Термін служби: 25000 годин
- Тип джерела світла: LED
- Коефіцієнт передачі кольору: Ra≥80
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал корпусу: Метал
- Матеріал розсіювача: Акрил
- Колір корпусу: Білий/золото
- Колір світіння: Нейтральний
- Розмір: ⌀480*310 мм
- Ступінь захисту: IP20
- Кількість в упаковці: 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал, акрил, пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1760 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий, Золотистий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 см |
| Діаметр | 48 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 80094 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Категорія | Світлодіодна люстра |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Коефіцієнт потужності | - |
| Матеріали | Метал-акрил |
| Потужність: | 22 W |
| Розмір ДхШХВ | ⌀480*310 мм |
| Коригування яскравості (Димування): | - |
| Ресурс роботи | 25 000г |
| Тип монтажа | Накладний |
| Кут розсіювання | 270° |
| Колір корпусу | Білий |
| Коефіцієнт передачі кольору, CRI | Ra>80 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 574 ₴


