
LED світильник автономний настінний IP54 VIDEX VL-BHSO-003-S 500Lm 5000K
882 ₴
- Немає в наявності
- Код: VL-BHSO-003-S
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 345 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200mAh |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Категорія | Сонячні світильники |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Матеріали | ABS+полікарбонат |
| Потужність: | 5 W |
| Потужність сонячної панелі | панель 1.5W 5.5V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 240mm x 120mm x 75mm |
| Світлова швидкість | 500 lm |
| Тип акумулятора | LiFePO4 змінний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Штрих-код | 4820246485494 |
| Штрихкод | 4820246485494 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴









