
Бездротовий трипод для смартфону HAVIT HV-ST7606 зі стабілізатором
1 699 ₴
- В наявності
- Код: HV-ST7606
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
ТРИМАЧ ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ БЕЗДРОТОВИЙ HAVIT ST7606 ЗІ СТАБІЛІЗАТОРОМ ТА ПУЛЬТОМ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ
Сучасний монопод-трипод для телефону зі стабілізатором, дозволяє здійснювати більш зручно фото/відео зйомку завдяки бездротовому керуванню, а завдяки стабілізатору - плавність та чіткість зйомки з камери вашого смартфону виходить на новий рівень. Положення гаджета у тримачі регулюється на 360°, а сама конструкція тримача телескопічна. Для стабільної фіксації у вертикальному стані трипод ставиться на підлогу або іншу рівну поверхню на три ніжки, які необхідно видвинути для стійкості після чого можете обирати необхідну вам висоту. Конструкція тримача дозволяє фіксувати гаджети з різною діагоналлю, ширина змінюється від 60мм до 105мм. Режим стабілізації вмикається окремо за потреби (необхідно тримати кнопку активації протягом 3 сек. для увім./вимк.) також додатково на корпусі розташований індикатор заряду, який сповіщає вас коли стабілізатор розряджений та потребує заряду. Рекомендована довжина штативу в режимі використання з увімкненою стабілізацією - 50см, а в режимі звичайної серфі палки (стабілізація вимкнена) - 70см.
ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:
- Артикул: HV-ST7606
- Бездротова технологія: Bluetooth 4.2
- Радіус дії Bluetooth: 10м (за відсутності перешкод)
- Конструкція: телескопічна
- Фіксація пристрою: затискач
- Фіксація тримача: тринога
- Мін. висота: 195мм
- Макс. висота: 750мм
- Особливості: обертання телефону на 360° в тримачі, стабілізатор, пульт дистанційного керування
- Споживана потужність: 1.4Вт
- Кут повороту в режимі стабілізації: 90° (автоматично/вручну)
- Максимально контрольована швидкість повороту (в режимі стабілізації): 100°/сек
- Акумулятор стабілізатора: 400мАг
- Вхідний струм: DC 5В, 450мА
- Габаритні розміри: 70х40х195мм
- Матеріали: АБС пластик + алюмінієвий сплав
- Вага: 200г ± 10г
- Колір: Чорний
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трипод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вага | 210г |
| Вхідний струм | DC 5V/450mA |
| Габаритні розміри | 70mm x 40mm x 195mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 9620 00 91 00 |
| Кількість у коробі | 50шт |
| Матеріали | АБС + алюміній |
| Сумісність | Мобільні телефони: 60 - 105 мм |
| Штрих-код | 6939119066208 |
| Штрихкод | 6939119066208 |
- Ціна: 1 699 ₴




