
Світлодіодний світильник сходовий ZUMRUT 3W білий HOROZ ELECTRIC 079-001-0003-010
354,06 ₴
- Немає в наявності
- Код: 079-001-0003-010
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний світильник сходовий ZUMRUT 3W білий HOROZ ELECTRIC 079-001-0003-010 має наступні характеристики:
- Бренд: HOROZ ELECTRIC
- Корпус: Метал
- Розсіювач: Пластик
- Розміри(ДхШхВ): 80мм x 80мм
- Аналог лампи розжарювання: 24 W
- Колір: Білий
- Напруга: 185-264V/50-60Hz
- Потужність: 3W
- Світловий потік: 86 lm
- Врізний отвір: 65 мм * 50 мм
- Колірність: 4000K
- Ступінь захисту: IP20
- Кут розсіювання: 72.3°
- Ресурс роботи: 30.000 грн
- Тип світлодіода: POWER LED
- Гарантійний термін: 2 роки
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Країна виробник: Китай
Світлодіодний світильник ZUMRUT 3W білий від HOROZ ELECTRIC - це стильне та ефективне рішення для освітлення сходових пролітів та інших обмежених просторів у вашому будинку або офісі. Він має високу яскравість, надійність та довгий термін служби, що робить його ідеальним вибором для створення безпечної та комфортної атмосфери. Світильник легко встановлюється і забезпечує рівномірне та якісне освітлення, що робить його привабливим рішенням для використання на сходах та в інших обмежених місцях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Колірність | 4000K |
| Корпус | метал |
| Потужність: | 3W |
| Ресурс роботи | 30.000 Hrs |
| Розміри ДхШхВ | 80 мм x 80 мм |
| Розсіювач | Пластик |
| Світлова швидкість | 86 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 72.3° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354,06 ₴
