-5%

Блок живлення на DIN рейку Mean Well NDR-240-24, 24V, 240W, 10А, IP20
2 475,20 ₴
2 351,40 ₴
- В наявності
- Код: NDR-240-24
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги Блок живлення Mean Well NDR-240-24:
Блок живлення Mean Well призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подачі необхідної напруги він також служить для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дозволяє домогтися максимальної ефективності та продуктивності роботи всієї системи. Джерело живлення має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження.
- Вихідна потужність (ном): 240 Вт;
- Вихід: 24 В;
- Напруга 1 каналу: 24 ... 28 В;
- Вихідний струм 1 каналу: 0 ... 10А;
- Тип стабілізації: напруга;
- Вхід: 110/220В авто;
- Конструктивне виконання: на DIN рейку TS-35/7.5 або 15;
- Типи захисту: КЗ, перевантаження, перенапруження;
- Кількість виходів: 1;
- Тип управління виходом: потенціометр внутрішній;
- Виконання: IP20;
- Вхідна напруга AC: 90-264 В;
- Вхідна напруга DC: 127-370 В;
- Напруга ізоляції вхід-вихід: 3 кВ;
- Напруга ізоляції вхід-земля: 2 кВ;
- Напруга ізоляції вихід-земля: 500 В;
- Застосування: промавтоматика;
- ККД: 88,5%;
- Шум: 150 мВ;
- Великий діапазон робочої температури - від -20 до +70 градусів;
- Вага: 1 кг;
- Розмір: 63х125.2х113.5 мм;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| ККД, не менше | 88 % |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113.5 мм |
| Висота | 125.2 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне керування | Ні |
| Гарантія | 36 місяців |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Артикул | NDR-240-24 |
| Додатково | Захист від короткого замикання SCP, від перевантажень OPP, від перенапруги OVP |
| Вихідний струм | 10A |
| Корпус | Мережеві адапттери, Блоки харчування у захисній шкурі |
| Серія | NDR |
| Потужність: | 240W |
| Розмір ДхШХВ | 63*125.2*113.5 мм |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип товару | Блок живлення |
| Вхідна напруга: | 90 ~ 264В AC / 127 ~ 370В DC |
| Робоча температура | -25 до +70°С |
| Діапазон вхідної напруги, DC: | 127...370 V |
| Діапазон вхідної напруги, AC | 90...264 V |
| Вага пристрою: | 1000 г |
| ЄФЕКТИВНІСТ (ККД): | 88.5 % |
| Регулювання вихідної напруги: | 24 ~ 28V |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 351,40 ₴






