LED прожектор VIDEX 10W 5000K
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 95x84x15.5 мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного-100 Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 1000Лм.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрихкод | 5904405541098 |
| Код УКТЗЕД | 9405 42 10 00 |
- Ціна: 260 ₴







