
Світлодіодна стрічка COLORS, 12V, 120 led/m, 9.6W, 810Lm, IP67, 3000K (DJ120-12V-8mm-IP67-WW)
305 ₴/м
- В наявності
- Код: DJ120-12V-8mm-IP67-WW
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Світлодіодна стрічка COLORS 120-2835-12V-IP67 9,6W 810Lm 3000K 5м (DJ120-12V-8mm-IP67-WW) – це універсальне та економічне джерело світла з теплим білим свіченням. Стрічка виготовлена з високоякісних матеріалів та має тривалий термін служби. Вона легко монтується і може використовуватися в різних цілях, таких як підсвічування меблів, картин, стель та підлог.
Характеристики:
- Бренд: COLORS
- Тип світлодіодів: SMD2835
- Кількість світлодіодів на метр: 120
- Потужність на метр: 9,6 Вт
- Напруга живлення: 12 В
- Колір світіння: білий теплий (3000 К)
- Ступінь захисту: IP67/IP68 (Повний вологозахист)
- Ширина стрічки: 10 мм
- Гарантія: 2 роки
- Ефективність, Лм/Вт: 86
- Кратність різання: 25,0 мм
- Клас енергоефективності: A+
Переваги:
- Висока яскравість (810 лм/м)
- Ефективний світловий потік (9,6 Вт/м)
- Тривалий термін служби (30 000 годин)
- Повний вологозахист IP67/IP68
- Рівномірне світло без темних плям
- Простий монтаж
- Стильна брендова упаковка
Світлодіодна стрічка COLORS 120-2835-12V-IP67 9,6W 810Lm 3000K 5м (DJ120-12V-8mm-IP67-WW) є чудовим вибором для тих, хто шукає універсальне та економічне джерело світла з теплим білим. Стрічка має безліч переваг і може використовуватись у різних цілях. Вона стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру та створить затишну та комфортну атмосферу.
Крім того, стрічка має повний вологозахист IP67/IP68, що дозволяє використовувати її в різних місцях, де немає доступу до мережного живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | DJ120-12V-8mm-IP67-WW |
| Гарантія | 24 місяці |
| Енергоефективність, Лм/Вт | 85 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Кратність різки | 25мм |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) |
| Потужність: | 9,6 Вт\метр |
| Виробник світлодіодів | COLORS |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Напруга живлення: | 12V |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Світловий потік, Lm\1м.п. | 810 |
| Серія | COLORS |
| Термін служби LED | 6000 годин |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Пакування | 5м |
| Коефіцієнт передачі кольору, CRI | Ra>80 |
| Ширина стрічки (мм) | 10 |
| Яскравість на світлодіод, Лм/ світлодіод | 6-7 Lm\LED |
- Ціна: 305 ₴/м

