
Світлодіодний LED прожектор 50W 4000Lm 6200K IP65 AREAL PR-50 Гарантія - 1 рік
311,50 ₴
280,40 ₴
- В наявності
- Код: 00022311
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Світлодіодний LED прожектор 50W 4000Lm 6200K IP65 AREAL PR-50 Гарантія - 1 рік
Роботу виробу забезпечують високоякісні SMD-світлодіоди, вироблені всесвітньо відомою компанією SANAN. Світловіддача прожектора з діодами SMD 2835 становить 80 лм/Вт, а індекс передачі кольору CRI перевищує 80 одиниць. При цьому колірна температура світіння дорівнює 6200 К, що дозволяє візуально посилити ефективну освітленість простору. Пристрої оснащені лінійним драйвером останнього покоління, виготовленим за DOB-технологією. За таких умов прожектор може працювати у діапазоні напруг 180-265 В, а його світловий потік буде плавно змінюватися при перепадах вольтажа.
Завдяки кронштейну нової конструкції прожектор може бути розміщений під кутом у 45° до поверхні, яка освітлюється, що є рідкістю для сучасних моделей. Таке рішення дозволяє ефективно використовувати прилад у підсвічуванні вивісок та бордів, фасадів та іншої реклами. За рахунок використання прогресивних технологій прожектори цього покоління демонструють одночасне здешевлення світлодіодних виробів та помітне зростання їхніх експлуатаційних характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Діоди |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | 6200K |
| Розміри | |
| Висота | 190 см |
| Діаметр | 27 см |
| Ширина | 120 см |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Категорія | Прожекторі |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Матеріали | Алюміній |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Термін служби | 5 година |
| Кут розсіювання | 120° |
| Артикул | 00-00022311 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 190x120x27 мм |
| Частота | 50/60 Hz |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Ціна: 280,40 ₴



