
Світлодіодний світильник-ліхтар акумуляторний настільний HOROZ, BUFFON 27W, 084-031-0027-010
938,18 ₴
- Немає в наявності
- Код: 084-031-0027-010
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний світильник-ліхтар акумуляторний настільний LED HOROZ ELECTRIC BUFFON 27W, 084-031-0027-010
Акумуляторний світлодіодний світильник з можливістю регулювання яскравості світла.
- Бренд: HOROZ ELECTRIC
- Тип: Кемпінговий
- Акумулятор: 2x4V 2Ah свинцево-кислотний
- Тривалість зарядки: 20-24 ч.
- Тривалість роботи: 30/50/100 годин.
- Корпус: Пластик
- Розміри (ДхШхВ): 110мм x 228мм
- Колір білий
- Напруга: 220-240V/50-60Hz
- Потужність: 27W
- Світ.потік: 250 lm / 480 lm / 700 lm
- Кольоровість: 8000K
- Спосіб підзарядки: USB кабель
- Ступ.захисту: IP20
- Ресурс роботи: 30.000 Hrs
- Тип світлодіода: POWER LED
- Гарантійний термін: 2 роки
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Країна виробник: Китай
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | - |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Комплектація | USB кабель - 1шт, світильник- 1шт. |
| Режим роботи | - |
| Світлова швидкість | 250 lm / 480 lm / 700 lm |
| Тип акумулятора | 2x4V 2Ah свинцево-кислотний |
| IP | 20 |
| Індикатор заряду | - |
| Артикул | 084-031-0027-010 |
| Час роботи з акумулятором (ч.): | 30 / 50 / 100 годин. |
| Габаритні розміри | 110х228 мм |
| Захист від падіння | - |
| Кількість у коробі | - |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність: | 27 W |
| Поверхня рефлектора | - |
| Спосіб заряду | 220-240V/50-60Hz |
| Стабілізація розряду | - |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Час заряду | 20-24 рік. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938,18 ₴

