
Світлодіодна панель VARGO 48W 595х595 4320lm 4000К
813,70 ₴
773 ₴
- В наявності
- Код: 109773
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Світлодіодна панель VARGO 48W 595х595 4320lm 4000К
Світлодіодний світильник 595х595 VARGO 48W 4000К
Світлодіодна панель VARGO 48W є високотехнологічним джерелом світла. При виготовленні світильника застосовуються сучасні LED технології, завдяки чому вдається досягти низького споживання електроенергії при високій ефективності світловіддачі в 4320 Lm / W.
Особливість світильника VARGO 48W в розміщенні світлодіодів на підставі світильника, що дозволяє поліпшити світловіддачу і охолодження світильників.
Показник кольору> 80 Ra, забезпечує комфортне, м'яке освітлення без спотворень кольору.
Сучасний драйвер (блок живлення) забезпечує стабільну роботу світильника VARGO 48W без мерехтінь в межах 175-265V / 50-60Hz напруги.
Пакування
РЕАЛІЗАЦІЯ СВІТЛОДІОДНИХ ПАНЕЛЕЙ КРАТНО 2 ШТ.
Панелі зазвичай упаковані по 10 шт. у ящику, щоб ми могли надати нашим Клієнтам найбільш привабливу ціну на світильники. Однак для деяких клієнтів це досить велика кількість.
Щоб можна було відвантажувати панелі з центрального складу в менших обсягах, ми виготовили коробку для 2 шт. Товарна позиція має назву «Коробка 610х68х610 для 2шт.». Вона платна. Ціна — 50 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Світлова швидкість | 4320Lm |
| Потужність: | 48 W |
| Кут розсіювання | 160° |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Матеріали | Сталь-полікарбонат |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Категорія | Панелі |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип монтажа | Накладний |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Розміри | 595mm х 595mm х 24mm |
| Кількість у коробі | 2 шт. |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Артикул | 109773 |
| Димирування | Немає |
- Ціна: 773 ₴





