
Автономний прожектор на сонячній батареї VARGO, 25W, 6500K, 1250lm
2 142,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 111869
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автономний прожектор на сонячній батареї VARGO, 25W, 6500K, 1250lm
Технічні характеритики:
- Потужність - 25W
- Кут - 120 °
- Країна виробництва - Китай
- Ступінь захисту - IP65
- Тип світлодіода - SMD
- Колір корпусу - Чорний
- Світловий потік - 1250lm
- Температура світіння - 6500K
- Колір світіння - Холодний білий
- Гарантія - 2роки
- Матеріал корпусу - ABS
- Тип виробу - Вуличний світильник
- Виробник - VARGO
- Акумулятор: 3.2V, 5Аh
- Сонячна панель: 6V, 5W
- Час зарядки 8 годин
- Час роботи: 15 годин
- Вбудований датчик руху
- Вбудований датчик день / ніч
- У комплекті з пультом керування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3.2V, 5Аh |
| Датчик руху | + |
| Ступінь захисту | IP65 |
| світильник на сонячній батареї | |
| Артикул | 111869 |
| У комплекті пульт керування: | + |
| Час заряджання | 8 ч. |
| Час роботи з акумулятором (ч.): | 15 |
| Гарантія | 2 роки |
| Датчик день/ніч: | + |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Потужність: | 25 W |
| Світлова швидкість | 1250 Lm |
| Сонячна панель: | 6V, 5W |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142,70 ₴





