
Сенсорний вимикач для дзеркал LB-03A, 1 канал, 12-24V, 65W, IP44
237,80 ₴
- В наявності
- Код: 00021297
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорний вимикач для дзеркал LB-03A призначений для монтажу під матеріали невеликої товщини, відмінно працює зі склом, акрилом, керамікою, але основне його призначення - це виробництво дзеркал. Потужність 65W при вхідній напрузі 12-24V, ступінь вологозахисту IP44
Цей сенсорний вимикач має одну клавішу, працює через скло. Індикація – білий колір. Макс. навантаження 65W. Застосовується для керування підсвічуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кольорова гамма | BRG, BGR, RGB, GRB |
| Ток | 6 А |
| Тип керування | Дистанційне |
| Артикул | LB-03A |
| Розмір ДхШХВ | - |
| Тип товару | Безконтактний вимикач |
| Вихідна напруга: | 12-24V |
| Максимальний струм на виході (А): | 3 |
| IP захист: | 44 |
| Кількість зон керування: | 1 |
| Кол-во каналів: | 1 |
| Потужність при 12V: | 65W |
| Потужність при 24V: | 130W |
| Потужність при 5V: | - |
| Керування | Sensor |
| Напруження живлення: | 12-24V |
| Потужність при 220V: | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237,80 ₴






