
Сенсорний вимикач для дзеркал SM-634WR, 2 канал 500W, 220V, IP44
574,60 ₴
- В наявності
- Код: 00021035
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорний вимикач для дзеркал SM-634WR призначений для монтажу під матеріали невеликої товщини, відмінно працює зі склом, акрилом, керамікою, але основне його призначення - це виробництво дзеркал. Даний сенсорний вимикач має 2 канали по 500W при вхідній напрузі AC170-240V 50/60 Гц, рівень вологозахисту IP44
Розміри: 98х65х11 мм
Розміри блоку: 75х43х22 мм
Цей сенсорний вимикач має дві клавіші, працює через скло. Індикація – білий/червоний колір. Макс. навантаження 500W. Застосовується для керування підсвічуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип керування | Дистанційне |
| Ток | 6 А |
| Кольорова гамма | BRG, BGR, RGB, GRB |
| IP захист: | 44 |
| Артикул | SM-634WR |
| Вихідна напруга: | AC170-240V 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кол-во каналів: | 2 |
| Кількість зон керування: | 2 |
| Максимальний струм на виході (А): | 2.25 |
| Потужність при 12V: | - |
| Потужність при 220V: | 500W |
| Потужність при 24V: | - |
| Потужність при 5V: | - |
| Напруження живлення: | AC170-240V 50/60 Гц |
| Розмір ДхШХВ | 75х43х22 мм |
| Тип товару | Безконтактний вимикач |
| Керування | Sensor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574,60 ₴



