
Сенсорний вимикач для дзеркал SM-621w 1 канал 220V 500W IP44
375,70 ₴
- В наявності
- Код: SM-621w
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сенсорний вимикач для дзеркал SM-621w призначений для монтажу під матеріали невеликої товщини, відмінно працює зі склом, акрилом, керамікою, але основне його призначення це виробництво дзеркал. Потужність при вхідній напрузі AC170-240V 50/60 Гц становить 500W, ступень вологозахисту IP44
Розміри: 49х35х16 мм
Розміри блоку: 76х43х22 мм
Цей сенсорний вимикач має одну клавішу, працює через скло. Індикація – білий колір. Макс. навантаження 500W. Застосовується для керування підсвічуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип керування | Дистанційне |
| Ток | 6 А |
| Кольорова гамма | BRG, BGR, RGB, GRB |
| IP захист: | 44 |
| Артикул | SM-621w |
| Вихідна напруга: | AC170-240V 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кол-во каналів: | 1 |
| Кількість зон керування: | 1 |
| Максимальний струм на виході (А): | 2.25 |
| Потужність при 12V: | - |
| Потужність при 220V: | 500W |
| Потужність при 24V: | - |
| Потужність при 5V: | - |
| Напруження живлення: | AC170-240V 50/60 Гц |
| Розмір ДхШХВ | 76х43х22 |
| Тип товару | Безконтактний вимикач |
| Керування | Sensor |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375,70 ₴



