
Світильник світлодіодний з пультом керування Biom SMART SML-R04-80 3000-6000K 80Вт
1 571,80 ₴
1 414,60 ₴
- В наявності
- Код: 00017852
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R04-80 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Корпус виробу виконаний у білому кольорі, але трохи змінює відтінок при зміні кольору світіння. Даний світильник може світити теплими, холодними та нейтральними тонами у інтервалі колірних температур від 3000 до 6000 К.
Потужність приладу дорівнює 80 Вт, однак фактична яскравість еквівалентна лампі на 720 Вт. При цьому світловий потік складає 6400 лм, а світлова віддача – 80 лм/Вт. Індекс передачі кольору доведений виробником до рівня 80 одиниць, а з застосуванням особливих лінз на діодах кут розсіювання підвищився до 170°.
Матеріал плафона – полікарбонат, а арматури – метал. Діаметр світильника дорівнює 50 см, товщина – 6 см. Діапазон напруг живлення від 175 до 265 В. Оціночний термін експлуатації – не менше 40 тисяч годин. Клас захисту – IP20.
Інфрачервоний пульт управління дозволяє віддалено контролювати відтінок світіння та його яскравість. Також користувач може включати режим нічника або таймера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Videx |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Світлова швидкість | 6400 Lm |
| Потужність: | 80W |
| Кут розсіювання | 170° |
| Матеріали | Метал-акрил |
| Клас енергоспоживання | А |
| Категорія | Настінно-стельові світильники |
| Коефіцієнт потужності | - |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип монтажа | Накладний |
| Колірна температура світла | 3000-6 000K |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Розміри | 490x55м |
| Якість світла | Ra > 70 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Артикул | SML-R04-80 |
- Ціна: 1 414,60 ₴








