
Світлодіодна стрічка 12V smd2835 120 led/m 14W IP20 3000K AVT Professional
98,60 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 1018143
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Ціна вказана за: 1 м в упаковці 5 метрів. Мінімальне замовлення 5 метрів
Світлодіодна стрічка 12V, 2835, 120 led/m, 14W, IP20, 3000K - білий тепола, Professional. Гарантія - 24 місяці.
Поліпшіть своє освітлення за допомогою нашої високоякісної світлодіодної стрічки SMD2835 зі 120 діодами на метр та номінальною потужністю 14 Вт!
Ця світлодіодна стрічка - ідеальне рішення для тих, хто шукає потужне енергозберігаюче освітлення, здатне змінити будь-який простір. Ця стрічка зі 120 діодами на метр забезпечує яскраве світло, яке пожвавить вашу кімнату. А з номінальною потужністю 14 Вт ви можете насолоджуватися добре освітленим простором, не переймаючись рахунками за електроенергію.
Установка нашої світлодіодної стрічки SMD2835 неймовірно проста завдяки її самоклеючій основі. Просто зніміть захисну плівку та приклейте смужку до будь-якої знежиреної поверхні, підключіть живлення 12V та все готове до роботи! А оскільки світлодіодна стрічка гнучка і її можна обрізати кратно 25мм, ви можете легко змонтувати її у вашому виробі або застосувати її для декоративного підсвічування вашої кімнати.
Але що справді відрізняє нашу світлодіодну стрічку SMD2835, то це її універсальність. Ця модель чудово підходить для декорування приміщення, ідеально підійде як освітлювальний елемент для виготовлення рекламних вивісок, фремлайтів, лайтбоксів. Ця модель це ідеальне поєднання з високою яскравістю та низьким енергоспоживанням. Крім того, її тонкий профіль сприяє тому, що вона може бути змонтована в місцях, де традиційні світильники не можуть бути встановлені, відкриваючи новий світ можливостей освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 14 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Артикул | 1018143 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Потужність: | 14 Віт\метр |
| Серія | Professional |
| Розміри | 8 х 5000 мм |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кратність різки | 2,5 см (3 світлодіода) |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Країна виробника товару | Китай |
| Напруга живлення: | 12V |
| Яскравість на світлодіод, Лм/ світлодіод | 13-14 Lm\LED |
| Тип светодиода | SMD 2835 |
| Термін служби LED | 50,000 годин |
| Пакування | 5м |
| Виробник світлодіодів | AVT |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) |
| Коефіцієнт передачі кольору, CRI | Ra>80 |
| Світловий потік, Lm\1м.п. | 1600 |
| Колір світіння: | 3000K |
- Ціна: 98,60 ₴/м


