Мікрофон для комп'ютера Havit HV-H208d - стильний та компактний пристрій. Він відкриває нові можливості комфортного спілкування по відеозв'язку або в онлайн-іграх, підійде і для проведення конференцій в режимі реального часу.
Мікрофон має підставку, так що ви можете легко поставити його на стіл. Сумісний з ПК, ноутбуками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Опір | 0,8 - 1,7 кОм |
| Чутливість | 46dB |
| Довжина кабеля | 1.4 м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 10 30 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт |
| Штрихкод | 6939119056230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

