
Зарядний пристрій Videx VCH-N201
236 ₴
- В наявності
- Код: VCH-N201
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначено для заряду нікель-кадмієвих та нікель-металогідридних акумуляторних елементів живлення. Зарядний пристрій має два незалежні канали для акумуляторів стандарту ААА, АА і один канал для елемента типу "Крона". Встановлений струм заряду для стандарту АА 200mA для кожного відсіку, для сдандарта ААА 100mA для кожного відсіку. Для стандарту "Крона" струм заряду становить 35mA. Корпус пристрою оснащений LED індикацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | DC 1.25V 200mA X2 AA; DC 1.25V 100mA X2 AAA; DC 9V 35mA |
| Вхід | AC 100-240V 50/60Hz, 0.5W |
| Категорія | Зарядні пристрої |
| Код УКТЗЕД | 8504 40 55 00 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Мoдель | N201 |
| Розміри | 100mm x 48mm x 72mm |
| Сумісно з акумуляторами | Ni-MH/Cd: АА, ААА, 9V |
| Тип | Акумулятор |
| Штрихкод | 4820118293479 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴






