
LED лампа TITANUM T8 10W 0.6M 6500K
84 ₴
75,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: TL-T8-10066
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
LED лампа TITANUM T8 10W 0.6M 6500K – високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Найкраща лампа TITANUM Т8 підходить для освітлення приміщень великої площі та громадських будівель. Лампу зручно використовувати в складних умовах експлуатації, там, де монтаж та демонтаж лампи пов’язаний з труднощами: виробничих, офісних, складських приміщеннях, учбових та медичних закладах, торговельних і спортивних залах, вітринах і рекламних конструкціях.
Світлодіодна лампа TITANUM Т8 - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання.
Світлодіодна лампа TITANUM Т8 працює без використання дроселя та стартера. Не містить ртуті. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Т8 має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 900Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 330°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 20 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 165-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Категорія | Лампи |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 90mA |
| Матеріали | Полікарбонат |
| Особливості | Трубі |
| Світлова швидкість | 900 Lm |
| Кут розсіювання | 330° |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Кількість у коробі | 30 шт |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Розміри | 27mm х 602mm |
| Формфактор | T8 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820246481946 |
| Якість світла | Ra > 70 |
- Ціна: 75,60 ₴


