
Повербанк 30000mAh VIDEX VPB-297 22.5W Black
1 601 ₴
- В наличии
- Код: VPB-297-B
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Повербанк VIDEX VPB-297 має ємність 30000mAh і максимальну вихідну потужність 22.5W. Цей аккумулятор оснащений літій-полімерною батареєю 3.7V (111Wh), що дозволяє заряджати телефони, планшети, смарт-часи та працювати бездротовим зарядкам з високою швидкістю завдяки підтримці технології Power Delivery (PD) до 20W. На корпусі є LED-екран, на якому можна побачити поточний рівень заряду повербанку. Для цього достатньо доторкнутися сенсорної кнопки, розташованої збоку. Під час швидкої зарядки на дисплеї з'являється відповідний індикатор – FAST.
Основні характеристики:
- Модель: 297
- Артикул: VPB-297-B
- Ємність: 30000mAh
- Колір: Чорний
- USB порти та різні комбінації потужностей виходів:
Micro USB Вхід: 5V/2A, 9V/2A (18W Max)
USB-C Вхід: 5V/3A, 9V/2A (18W Max)
USB-C Вихід: 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (PD20W Max)
USB-A1/2 Вихід: 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 4.5V/5A (22.5W Max)
Вихід USB-A1 + USB-A2: 15W Max
Вихід USB-C+USB-A1+USB-A2: 5V/3А (15W Max)
Особливості:
1) Виходи USB-A1/2 підтримують технологію QC 3.0, а USB-C – технологію PD 3.0.
2) Розміри – 136.8x70x40.8мм, вага – 617г.
3) Комплектація: повербанк, кабель USB-C, документація.
Корпус повербанку має ергономічний дизайн і виготовлений із міцного пластику. У його дизайні реалізовані найкращі практики та багаторічний досвід використання пристрою користувачами, що допомогло створити якісне та практичне рішення для Вас. Гарантія складає 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Штрихкод | 4820246486521 |
| Габаритні розміри | 136.8mm х 70mm х 40.8mm |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Мощность | PD20W |
| Входное напряжение | MicroUSB: DC 5V/2A, 9V/2A (18W); USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A (18W) |
| Выходное напряжение | USB-A 1/2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 4.5V/5A (22.5W); USB-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (PD20W) |
| Материалы | Пластик |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Вес | 617г |
| Штрих-код | 4820246486521 |
| Емкость | 30000mAh |
| Тип разъема | Micro USB, USB-C, 2xUSB-A |
- Цена: 1 601 ₴






