Миша має RGB-освітлення, яке змінює кольори при підключенні до комп’ютера.
Миша має 6 налаштувань роздільної здатності 1200-1600-2400-3200-4800-7200 DPI, які можна вільно змінювати під час гри, чим вищий DPI, тим швидша чутливість та реакція миші в грі.
Має ергономічний дизайн, має протиковзну поверхню і ідеально лягає на долоню, не створюючи втоми під час тривалого використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Подключение устройства | Проводное |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| DPI | 1200-1600-2400-3200-4800-7200 |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вольтаж | 5V |
| Вхідний струм | 100mA |
| Габаритні розміри | 124mm х 78mm х 40mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1.5м |
| Интерфейс | USB |
| Количество клавиш | 7 |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Питание | USB |
| Подсветка | RGB |
| Ресурс натискань | 10 млн. |
| Совместимость | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac |
| Штрих-код | 6950676270280 |
| Штрихкод | 6950676270280 |
Информация для заказа
- Цена: 645 ₴





