
Ігрові навушники з мікрофоном HAVIT Fuxi-H5d Black
1 101 ₴
- В наличии
- Код: HV-Fuxi-H5d
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Навушники з мікрофоном HAVIT Fuxi-H5d Black - це відмінні ігрові повнорозмірні навушники з мікрофоном. Мають чисте звучання і якісний мікрофон, що дозволяють повністю насолодитися як відмінним звуком при прослуховуванні музики так і спілкуванням в голосових чатах з іншими гравцями або співрозмовниками. Два 50-міліметрових динаміка ігрової гарнітури забезпечують розширений і кристально чистий звук для музики, гри і голосовий чат. Імерсійний стереозвук створює ефект повного занурення в аудіопростір через імітацію тривимірного звучання. Навушники є комфортними для носіння завдяки можливості регулювання оголів'я і завдяки обтягнутим м'якою тканиною амбушюрам. Має всенаправлений знімний мікрофон. На корпусі розташований регулятор гучності та керування мікрофоном. Сумісні з ПК, ноутбуках, PS4, XBOX, мобільні телефони.
Діаметр динаміка: 50мм
Опір: 32±15%Ом
Чутливість: 105dB ±3dB
Діапазон частот: 20 Гц – 20 кГц
Мікрофон: Ø6.0×5mm
Чутливість мікрофона: -38±3dB
Довжина кабелю: 2.1m
Інтерфейс: AUX (3.5mm)
Гарантія - 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 50мм |
| Довжина кабеля | 2.1м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Интерфейс | AUX (3.5мм) |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Микрофон | φ6*5мм |
| Сопротивление | 32 Ом ± 15% |
| Чувствительность | 105±3dB |
| Штрих-код | 6950676208740 |
| Штрихкод | 6950676208740 |
- Цена: 1 101 ₴




