
Портативний мультимедійний проектор HAVIT HV-PJ209 Full HD 4.41" LCD
10 575 ₴
- Нет в наличии
- Код: HV-PJ209
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вес | 1.45кг |
| Входное напряжение | AC100-240V 50/60Hz |
| Відстань для проекції | 1.5m - 6.9m (43 - 220") |
| Габаритні розміри | 246mm х 203mm х 96mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Интерфейс | Android TV 9.0, Bluetooth V5.0, Wi-Fi (5G+2.4G) |
| Код УКТЗЕД | 8528 69 80 00 |
| Контрастность | 1500:1 |
| Кількість у коробі | 6шт |
| Материалы | ABS+PC |
| Мощность | 5W x2 |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Роздільна здатність проекції | 1920 x 1080 (support 4K) |
| Середня яскравість екрану | 8500 Lm (350 ANSI Lm) |
| Совместимость | AV, 2xUSB, 2xHDMI, BT |
| Соотношение сторон | 16:9 / 4:3 |
| Сопротивление | 4 Ом x2 |
| Технологія проекції | LCD дисплей 4.41" |
| Уровень шума | ≤30dB |
| Цвет | Темно-синий |
| Штрих-код | 6939119052829 |
| Штрихкод | 6939119052829 |
Информация для заказа
- Цена: 10 575 ₴






