
Светильник под лампу GX53 Черный накладной Feron HL353
276 ₴
248,40 ₴
- В наличии
- Код: 7264
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 – сучасне рішення для освітлення будь якого інтер’єру. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовуються як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблять їх універсальними. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Може обмежено експлуатуватися на вулиці (під козирками і навісами), а також в приміщенні з підвищеною вологістю, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP44. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, що не схильний до корозії на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю 30W. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Страна производитель | Китай |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | алюминий |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | GX53 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Диаметр | 83 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 20 |
| Вес | 200г |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Категория | Точкові світильники |
| Кількість у коробі | 50шт |
| Материалы | Алюминий |
| Мощность | 30W Max |
| Розміри | ⌀83х70 мм |
| Тип монтажа | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
- Цена: 248,40 ₴





