
Ігрова миша дротова HAVIT HV-MS1029 USB Black
446 ₴
- В наличии
- Код: HV-MS1029
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Миша має RGB-освітлення, яке змінює кольори при підключенні до комп’ютера.
Миша має 6 налаштувань роздільної здатності 1200-1800-2400-3600-4800-7200 DPI, які можна вільно змінювати під час гри, чим вищий DPI, тим швидша чутливість та реакція миші в грі.
Має ергономічний дизайн, має протиковзну поверхню і ідеально лягає на долоню, не створюючи втоми під час тривалого використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Подключение устройства | Проводное |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Черный |
| Вес | 137 г |
| Пользовательские характеристики | |
| DPI | 1200-1800-2400-3600-4800-7200 |
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Вольтаж | 5V |
| Вхідний струм | 100mA |
| Габаритні розміри | 128mm x 66mm x 41mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Датчик | Оптичний |
| Довжина кабеля | 1.5м |
| Интерфейс | USB |
| Код УКТЗЕД | 8471 60 70 00 |
| Количество клавиш | 6 |
| Материалы | ABS |
| Подсветка | RGB |
| Ресурс натискань | 5 млн. |
| Совместимость | Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac |
| Штрих-код | 6939119067229 |
| Штрихкод | 6939119067229 |
Информация для заказа
- Цена: 446 ₴




