
LED лампа VIDEX Filament VL-DG80MO 7W E27 3000K Porcelain dimmable
693 ₴
- Нет в наличии
- Код: VL-DG80MO
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 3 роки |
| Енергоефективність | 115 Lm/W |
| Категория | Лампи |
| Класс энергопотребления | А++ |
| Код УКТЗЕД | 8539 52 00 00 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Количество в упаковке | 1шт |
| Колірна температура світла | 3000К (тепле світло) |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість у коробі | 50шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальная сила тока | 33mA |
| Мощность | 7W |
| Особенности | Filament |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Розміри | 80mm х 120mm |
| Световой поток | 806 Lm |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Угол рассеивания | 360° |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246484497 |
| Штрихкод | 4820246484497 |
| Якість світла | Ra > 80 |
Информация для заказа
- Цена: 693 ₴


