Навушники з мікрофоном та підсвіткою HAVIT HV-H2233D - це відмінні ігрові повнорозмірні навушники з мікрофоном. Мають чисте звучання і якісний мікрофон, що дозволяють повністю насолодитися як відмінним звуком при прослуховуванні музики так і спілкуванням в голосових чатах з іншими гравцями або співрозмовниками.
Два великих 50-міліметрових динаміка ігрової гарнітури видають потужний звук. Віртуальний об'ємний звук забезпечує підвищений рівень точності звуку, ніколи не пропустите жодного звуку для швидких дій в іграх.
Виготовлені з повітряпроникною м'якої тканини амбушюри забезпечують винятковий комфорт. Регульовані по довжині навушники і кабель довжиною 2,2 м забезпечують безболісне носіння і прекрасне сприйняття звуку.
Вбудований мікрофон з шумозаглушенням оптимізував голосовий чат в іграх або онлайн-відео, легко регулює гучність на гарнітурі. Мікрофон може бути налаштований на будь-який кут у відповідності з вашими потребами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| АКЦІЇ | НОВИНКА |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 50мм |
| Довжина кабеля | 2.2м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Интерфейс | AUX (3.5мм) x 2, USB |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Микрофон | φ4*1.5мм |
| Подсветка | RGB |
| Сопротивление | 20 Ом |
| Цвет | Черно-красный |
| Чувствительность | 100±3dB |
| Штрих-код | 6939119022891 |
| Штрихкод | 6939119022891 |
- Цена: 907 ₴







