
Автономний вуличний прожектор на сонячній батареї master LED, 20W, 6500K, IP65, з датчиком сутінків та руху
2 136 ₴
1 922,40 ₴
- В наявності
- Код: 9387
- +380 (93) 440-81-01lifecell
Автономний вуличний прожектор на сонячній батареї master LED, 20W, 6500K, IP65, з датчиком сутінків та руху, чорний.
Зустрічайте новинку - світлодіодний LED прожектор master LED Poland на сонячній батареї з датчиком сутінків, потужністю 20W і температурою світла 6500K. Ступінь пиловологозахисту IP65 дозволяє прожектору мокнути під рясним дощем без потрапляння вологи всередину.
Головною перевагою світлодіодних прожекторів на сонячній батареї є повна автономність. Даний прожектор не потребує підключення до електромережі, оскільки працює від акумуляторів, які заряджаються у світлий час доби.
|
Виробник |
master LED Poland |
|
Потужність |
20W |
|
Світловий потік |
800Lm |
| Енергоефективність | 40Lm/W |
|
Джерело світла |
4xLED COB |
|
Температура світла |
6500K |
|
Пило/волого захист |
IP65 |
| Кут розсіювання світла | 120º |
|
Розмір прожектору |
524x200x185мм |
|
Параметри сонячної панелі |
6V, 3W |
| Час зараджання АКБ | 8-10 годин при яскравому сонячному світлі |
|
Час роботи АКБ |
8 годин |
| Міскість АКБ | 3.7V 4800mAh |
| Тип управління | ІК пульт |
| Допустима температура навколишнього середовища | Від -10°С до + 45°С |
| Тип датчика | ИК |
| Дальність виявлення | 4-6м. |
|
Матеріал |
ABS |
|
Колір корпусу |
Чорний |
|
Гарантія |
12 міс. |
|
Країна |
Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | 3.7V 4800mAh |
| Датчик руху | + |
| Ступінь захисту | IP65 |
| світильник на сонячній батареї | |
| Артикул | mL-4587 |
| У комплекті пульт керування: | - |
| Час заряджання | 8-10 |
| Час роботи з акумулятором (ч.): | до 8 годин |
| Гарантія | 12 мес. |
| Датчик день/ніч: | + |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Потужність: | 20 W |
| Світлова швидкість | 800 Lm |
| Сонячна панель: | + |
| Кут розсіювання | 180° |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 922,40 ₴


