-10%

Автономний вуличний прожектор на сонячній батареї 8W, 70 LED, IP65, 3 режими роботи, накладний, чорний
608,30 ₴
547,50 ₴
- В наявності
- Код: 7992
+380 (67) 440-81-01
Київстар- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автономний вуличний прожектор на сонячній батареї 8W, 70 LED, IP65, 3 режими роботи, накладний, чорний
Автономний вуличний світильник 70LED – це 3 прожектори, що складається з 70 високоефективних світлодіодів із вбудованою акумуляторною батареєю на 1500 мАг та сонячною панеллю.
Світильник використовує сонячну енергію, вдень, для заряду акумулятора і не вимагає додаткового живлення від мережі.
Світильник має три режими роботи:
- З настанням сутінків світильник автоматично вмикається і вимикається на світанку.
- З настанням сутінків світильник автоматично вмикається в режим 50% потужності і спалахує на 100% при виявленні руху.
- Світильник включається на 100% потужності при виявленні руху та гасне при його зникненні.
|
Тип світильника |
Автономний світильник |
|
Потужність |
8W |
|
Джерело світла |
70LED 2835SMD |
| Пило/волого захист |
IP65 |
| АКБ | 1500 mAh |
| Кут розсіювання світла | 270° |
| Відстань виявлення | 3-5 м |
| Кут виявлення | 120° |
|
Розмір |
На фото |
|
Матеріал |
ABS |
|
Колір корпусу |
Чорний |
| Гарантія | 3 місяці |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акумулятор | 1500 mAh |
| Датчик руху | + |
| Ступінь захисту | IP65 |
| світильник на сонячній батареї | |
| Артикул | N3013 |
| У комплекті пульт керування: | - |
| Час заряджання | - |
| Час роботи з акумулятором (ч.): | - |
| Гарантія | 3 місяці |
| Датчик день/ніч: | + |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Потужність: | 8 W |
| Світлова швидкість | 640 Lm |
| Сонячна панель: | + |
| Кут розсіювання | 180° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 547,50 ₴





