Повербанк HAVIT HV-HK402 Black 20000mAh power bank
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 420г |
| Входное напряжение | MicroUSB: DC5V/2A; Type-C: 5V/2A |
| Выходное напряжение | USB1 & USB2: DC5V/2.0А |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Емкость | 20000mAh |
| Материалы | ABS |
| Тип разъема | Micro USB, Type-C, 2USB |
| Користувацькi характеристики | |
| Габаритні розміри | 142 x 68 x 27.5mm |
| Код УКТЗЕД | 8507 60 00 00 |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Штрихкод | 6939119046279 |
Информация для заказа
- Цена: 1 342 ₴





