Термос HAVIT HV-TM001 1500ml Black
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Цвет | Черный |
| Користувацькi характеристики | |
| Габаритні розміри | 290mm x 120mm x 100mm |
| Код УКТЗЕД | 9617 00 00 00 |
| Кількість у коробі | 24шт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Тримає температуру | 24г ≥ 40°C (при використанні води 95°C) |
| Штрихкод | 6939119072957 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Материалы | Нержавіюча сталь + пластик + силікон |
| Объем | 1500 ml |
Информация для заказа
- Цена: 537 ₴




