Колонки HAVIT HV-SK205 - це стильний компактний комплект акустики, який посилить Ваші враження від проведення часу за ПК. Колонки підключаються через роз'єм USB 2.0, аудіо вхід - mini-Jack 3,5 мм.
Потужність кожної колонки складає 3W (6W в сумі). Відтворений звук виходить гучним, об'ємним, з виразними басами. Регулятор гучності дозволяє підібрати найбільш комфортний для кожного користувача рівень звуку.
Вбудована LED-підсвітка плавно надає додаткових вражень від ігрового процесу, прослуховування музики або перегляду фільмів. Компактні розміри колонок забезпечують їх зручне розташування на робочому столі, а оригінальний і стильний дизайн вдало поєднується з будь-яким інтер'єром. Конструкція кута піднесення робить напрям поширення звуку ближче до положення вуха.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | DC5V |
| Габаритні розміри | 182mm х 87mm х 117mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Діапазон частот | 100Hz-18kHz |
| Интерфейс | USB 2.0, AUX (3.5мм) |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Материалы | Пластик |
| Мощность | 3W x 2 (RMS) |
| Подсветка | RGB |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Цвет | Чёрный |
| Штрихкод | 6939119035327 |
- Цена: 884 ₴

