
LED лампа VIDEX MR16еD 6W GU5.3 4100K дімерна
163 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: VL-MR16еD-06534
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
LED лампа VIDEX MR16еD 6W GU5.3 4100K дімерна - добре підійде для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Світлодіодні лампи покращують якість штучного освітлення, а також допомагають економити на комунальних платежах. Завдяки мінімальному спотворенню природних кольорів, якісному світла, різноманітності моделей і малому енергоспоживанню - світлодіодні лампи стали головним джерелом світла у всіх сферах людської діяльності.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 175 до 250В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
- З можливістю регулювання яскравості.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (90Лм/Вт). Світловий потік - 540Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>90Ra). Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Надійний драйвер, встановлений в лампі, значно збільшує термін служби, прибирає мерехтіння і захищає лампочку від стрибків в електромережі. Лампа має спрямоване освітлення, кут розсіювання - 120°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 48г |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категория | Лампи |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Код УКТЗЕД | 8543 70 90 00 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Коэффициент мощности | 0.61 |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 45mA |
| Материалы | Алюміній-пластик |
| Мощность | 6 W |
| Рабочая температура | -25°С + 50°С |
| Ресурс роботи | 40000г |
| Розміри | 50mm х 48mm |
| Световой поток | 540 Lm |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Угол рассеивания | 120° |
| Формфактор | MR16 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820118297378 |
| Якість світла | Ra > 90 |
- Цена: 163 ₴


