
Сенсорний безконтактний вимикач для LED профілю, 12V, 5А
445 ₴
- В наявності
- Код: 1018806
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик спрацьовує на помах руки,
Плавно вмик/вимик через розсіювачі (оргскло): напівпрозорі, матові, молочні, рифлені з товщиною до 3мм, спрацьовуючи на відстані до 4см від поверхності розсіювача. Через дзеркала крізь отвір в амальгамі діаметром 6мм і більше при товщині скла 4мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Потужність | 72 Вт |
| Тип управління | Дистанційне |
| Струм | 6 А |
| Колірна гамма | BRG, RGB, BGR, GRB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруження живлення: | 12V |
| Керування | Sensor |
| IP захист: | 20 |
| Артикул | 1018806 |
| Вихідна напруга: | 12V |
| Гарантія | 3 місяці |
| Кол-во каналів: | 1 |
| Кількість зон керування: | 1 |
| Максимальний струм на виході (А): | 2 |
| Потужність при 12V: | 60W |
| Потужність при 24V: | - |
| Потужність при 5V: | - |
| Розмір ДхШХВ | 42x6x2м |
| Сумісність | Для стрічки та додатків 12-24V |
| Тип товару | Безконтактний вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴



