Мікрофон для комп'ютера Havit HV-M80 - стильний та компактний пристрій з підключенням через роз'єм 3,5 мм. Він відкриває нові можливості комфортного спілкування по відеозв'язку або в онлайн-іграх, підійде і для проведення конференцій в режимі реального часу.
ХОРОШІ ПОКАЗНИКИ
Мікрофон має підставку, так що ви можете легко поставити його на стіл. Конструкція з поворотним мікрофоном уловлює звуки в широкому частотному діапазоні від 30 Гц до 15 кГц, так що ваш співрозмовник буде чути вас чітко і ясно. Висота мікрофона 10 -15 см. Сумісний з ПК, ноутбуками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабеля | 2,5 мм х 1,5 м |
| Діапазон частот | 30Hz-15KHz |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 60 шт |
| Опір | 10 Ом |
| Чутливість | 58dB |
| Штрихкод | 6950676290080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴

