
LED лампа TITANUM Filament T30 6W E27 2200K бронза
188 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: TLFT3006272A
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
LED лампа TITANUM Filament T30 6W E27 2200K бронза призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Особливості
- Енергоеффективність освітлення 80% (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи - 20 000 годин. Гарантія 1 рік.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (90Лм/Вт). Світловий потік- 540Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (2200К), створює комфортне освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 360°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Категория | Лампи |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Код УКТЗЕД | 8539 50 00 00 |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість у коробі | 50 шт |
| Максимальная сила тока | 47mA |
| Материалы | Скло |
| Мощность | 6 W |
| Особенности | Filament |
| Ресурс роботи | 20000г |
| Розміри | 30mm x 185mm |
| Световой поток | 540 Lm |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Угол рассеивания | 360° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрихкод | 4820118298719 |
| Якість світла | Ra > 80 |
- Цена: 188 ₴



