Портативна колонка HV-SQ102BT має RGB підсвітку динаміка потужністю 3 Вт.
Акумулятор ємністю 1200мАг дозволяє слухати улюблену музику на протязі 6-8 годин.
Мульти-функціональність забезпечує наявність FM приймача, підключення через Bluetooth до смартфону, USB вхід для флеш пам'яті, вхід для карти пам'яті micro SD, AUX вхід.
У комплект входять зарядний пристрій і аудіо-кабель.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | 3,7V/1200mAh |
| Габаритні розміри | 125mm х 87mm х 170mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 76мм |
| Діапазон частот | 150Hz-20kHz |
| Интерфейс | Bluetooth V5.0 |
| Код УКТЗЕД | 8527 13 99 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт |
| Материалы | Пластик |
| Мощность | 3 W |
| Подсветка | RGB |
| Радиус действия | 10м (без перешкод) |
| Совместимость | AUX, USB, FM, BT, LED, TF, MIC IN |
| Цвет | Черный |
| Час відтворення | 6-8г |
| Час заряду | 4г |
| Чувствительность | 85dB |
| Штрихкод | 6939119006884 |
Информация для заказа
- Цена: 572 ₴

