
Навушники дротові накладні HAVIT HV-H201d з мікрофоном
192 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: HV-H201d
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Навушники HAVIT H201d являють собою накладну гарнітуру, що забезпечує якісне відтворення аудіофайлів. М'які амбушюри створюють комфортне носіння, а вбудований мікрофон з кнопкою прийняття виклику дозволяє використовувати даний девайс в якості гарнітури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 40мм x 2 |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Интерфейс | AUX (3.5мм) |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 40 шт |
| Чувствительность | 110dB ± 3dB |
| Штрихкод | 6939119031039 |
Информация для заказа
- Цена: 192 ₴

