Завдяки активній системі шумозаглушення повнорозмірні навушники Havit HV-H100d допоможуть повністю зосередитися на музиці або аудиокнигах, ізолюючи зовнішні перешкоди. Шум метро або жвавої дороги для вас більше не проблема.
ЯКІСНИЙ ЗВУК. Частотний діапазон 20Гц-20кГц і чутливість 102 дБ дають можливість почути композицію саме так, як її задумував автор. Навушники передають всю повноту звукової картини, включаючи найдрібніші нюанси.
КОМФОРТ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ. М'які амбушюри і наголов'я не тиснуть на голову. Ви зможете носити навушники стільки, скільки захочете. Є можливість скласти більш компактно, для зручного транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 8mm х 19mm х 18mm |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Диаметр динамика | 40мм |
| Довжина кабеля | 1.2м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Интерфейс | AUX (3.5мм) |
| Код УКТЗЕД | 8518 30 95 90 |
| Кількість у коробі | 40шт |
| Сопротивление | 32 Ом |
| Чувствительность | 102dB |
| Штрихкод | 6939119033804 |
Информация для заказа
- Цена: 423 ₴






