Охолоджувальна підставка для ноутбука COOLER PAD HAVIT HV-F2081 USB має модний і барвистий зовнішній вигляд. Залізна сітка + пластиковий матеріал - міцний та ідеально підходить для відведення тепла.
Регульована плоска конструкція COOLER PAD підтримує подвійну зарядку USB.
Сумісний до охолодження всіх серій ноутбуків розміром 17 дюймів і менше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 5V |
| Габаритні розміри | 415mm х 305mm х 27mm; Вентилятор: 125х125х15mm x2шт; 80x80x10mm x2шт |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Код УКТЗЕД | 8414 59 20 98 |
| Материалы | Пластик-метал |
| Мощность | 1.75W |
| Подсветка | Да |
| Цвет | Черно-красный |
| Штрихкод | 6939119008451 |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴



