
Охолоджуюча підставка для ноутбуку HAVIT HV-F2072 з підсвіткою RGB
936 ₴
- Нет в наличии
- Код: HV-F2072
+380674408101
- +380 (67) 440-81-01Київстар
- +380 (93) 440-81-01lifecell
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Барвисті RGB-світлові ефекти, потужні вентилятори, рівномірне відведення тепла.
У радіаторі ноутбука використовується сітчаста панель.
Радіатор ноутбука поєднується з тримачем, а 7 рівневий кут, регулюється відповідно до різних звичок використання.
Сумісний з ноутбуками розміром до 17 дюймів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 690г |
| Входное напряжение | 5V/1A |
| Габаритні розміри | 410mm х 288mm х 33mm; Вентилятор: 120mm x 120mm x 20mm x2шт |
| Гарантийный срок | 1 рік |
| Довжина кабеля | 60см |
| Интерфейс | USB1.1 х 2 |
| Материалы | ABS+пластик |
| Подсветка | RGB |
| Цвет | Чёрный |
| Чувствительность | 17-22dB |
| Штрихкод | 6939119042561 |
Информация для заказа
- Цена: 936 ₴






