Легкий мікрофон для вашого комп’ютера з підключенням через роз’єм 3,5 мм. Мікрофон має підставку, так що ви можете легко поставити його на стіл. Також його гнучкість дозволить регулювати напрям, який вам буде зручний.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Мікрофон | — 6 мм |
| Опір | 0,8 - 1,7 кОм |
| Чутливість | 54±3dB |
| Довжина кабеля | 1.5м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 10 30 00 |
| Кількість у коробі | 40 шт |
| Штрихкод | 6939119033750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

