HAVIT HV-MC361 зі всеспрямованим мікрофоном забезпечує чисте і чітке спілкування при грі або використанні програм. Сумісний з ПК та ноутбуком. Надійне кріплення мікрофону за допомогою кліпси. Позолочений конектор 3,5мм для кращої передачі сигналу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інтерфейс | AUX (3.5мм) |
| Опір | 900-1000 Ом |
| Чутливість | 42dB |
| Довжина кабеля | 1.5м |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Код УКТЗЕД | 8518 10 30 00 |
| Кількість у коробі | 80 шт |
| Штрихкод | 6939119032425 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

